ציון? ברוך שעשני אשה

דף הבית >> ציון? ברוך שעשני אשה
ציון? ברוך שעשני אשה
 
רשמים מפסטיבל נשים 2014 באילת
 
 
כאמא לשלושה ילדים עם שתי קריירות במשרה מלאה, מעולם לא מנעתי מעצמי הנאות בחיים.
משום כך, כשהגיע טלפון (צפוי ומתלהב!) מחברה, שגם היא אמא ונשואה לקריירה, נסחפתי בהתלהבותה. אמנם לא שמעתי קודם לכן על פסטיבל הנשים באילת, למרות שהוא נערך שם כבר אחת עשרה שנים, אבל לזרום עם חברות טובות זה כלל חשוב בחיים שלי.
 
ובכל זאת הקשיתי: מי בתוכנית?
ישראל קטורזה! אין בעיה.
פאר טסי! מי זה?
צופית גרנט! אני מתה עליה!
מירי מסיקה! פחות מדברת אליי. משעממת אותי. אני צריכה מישהו שיקפיץ אותי ברחבה.
מי עוד, אני שואלת.
שלישיית מה קשור! הופה! אני מתחילה להבין שאני אורזת ויורדת דרומה. שהרי ציון ברוך ואני דומים במראה. שתינו נמוכות, שתינו קופצניות ולשתינו גם פס בלונד מדובר (בינינו? עשיתי אותו בגללו).
ליאור נרקיס! טוב, חוץ מהלהיט "שגעת", אין לי מושג מה יש לו עוד בתפריט.
רועי סנדלר! מי זה?
נדב אבוקסיס? הו, גם הוא חמוד.
ויש גם משהו לקינוח, שוקולד אחרי האנטריקוט. מי, אני שואלת כאהבלה שאין לה מושג.
אייל גולן! וואו! סוף-סוף זמר שאני מכירה ואחד שיודע לעשות שמח.
 
לפני שנתקדם הלאה, חשוב לי לציין ולהדגיש שכל השיחה הזאת התקיימה _ באמת ובתמים, נשבעת לכם! _ הרבה לפני התפוצצות הפרשה המדוברת.
צירפנו לנסיעה המתארגנת חברה נוספת, צלע שלישית, ביחד אנחנו שלישיה מימי הגן. קרייריסטית גם היא, מיותר לציין. סגרנו טיסות וחיכינו בכיליון עיניים ליום המיוחל של השקט, הרוגע והבזבוזים, לצד הבטן-גב בים ובבריכה בשעות היום, וההופעות לאחר שקיעת החמה.
 
אני לא צדקנית ומתחסדת. לא התלהבתי לקרוא את הדברים המיוחסים לאייל גולן. אבל מרגע שלמשטרה לא היה דבר נגדו, הוא חזר להיות המלך בשבילי. והייתי בין אלפיים הנשים שהעדיפו לחגוג וליהנות, לא למחות. ביציאה מההופעה הופגזנו בפלאשים של עשרות צלמים. מצאתי את עצמי מוקפת בעשרות בנות ללא יכולת לזוז או לברוח. לרגע חשתי כמו סלב במצוקה. הצלמים עטו עלינו ואפילו ראיתי את עצמי על המסך אצל גיא פינס.
בהרצאה של צופית בכינו וגם התעלפנו מצחוק. מה קשור גרמו לי שוב לצחוק בטירוף. וגם נדב אבוקסיס לא אכזב בכלל.
ויש לי, כמו שנהוג בדברי סיכום, גם רשימת תודות. קודם כל לחברותיי הנפלאות נגבה ואורית, שיודעות ליהנות אתי בכל פעם מחדש. ואחר כך לשרית פרנקו, אשה גדולה, לבעלה חיים ולבנים שלה, רועי ולירון, שמחזיקים ביחד את המותג "שרית הפקות". רק בזכות עבודתם המסורה אני סופרת את הימים לפסטיבל נשים 2015.
 
רק נותרה לי בעיה קטנה אחת. להחליף את התמונה של ציון ברוך בתעודת הזהות שלי. היו צריכים להביא מנהל של מנהל של מנהל, כדי לאפשר את עלייתי לטיסה בשדה התעופה. טוב, בכל זאת אני כבר לא בת שש עשרה. אבל אני יודעת משהו על העולם הזה...
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
+ שלח משוב